Strony www 360°

Ile kosztuje strona? Wszystko zależy od ilości pracy, jaką musimy włożyć w jej wykonanie. Poniżej przedstawiamy przykładowe pakiety wraz z opisem, który pozwoli Ci wstępnie zapoznać się z naszymi cenami.
W celu dokładnej wyceny wypełnij któtki formularz / brief »

Przesuń tabelę
WebStart WebBiznes WebPro WebPro+
Opis Prosta strona - wizytówka. Pełna strona wraz z wersją mobilną. Standardowe mechanizmy. Pełna strona z indywidualnymi rozwiązaniami graficznymi i programistycznymi. Ogranicza nas jedynie Twoja wyobraźnia.
Czas pracy programistów i grafików do 20 godz. do 50 godz. do 120 godz. bez limitu
Limit podstron 8 25 100 bez limitu
Indywidualny projekt graficzny tak - prosty tak tak tak
System zarządzania treścią tak tak tak tak
Mapa, galeria, formularz kontaktowy tak tak tak tak
Statystyki odwiedzin tak tak tak tak
Mobilna / responsywna tak tak tak tak
Optymalizacja SEO podstawowa tak tak tak
Indywidualne mechanizmy - - tak tak
Czas wykonania do 7 dni do 14 dni do 30 dni indyw.
Cena netto 1199 zł 2299 zł 3999 zł indyw.
Przesuń tabelę

Unikalny design

Nie używamy gotowych szablonów. Wygląd Twojej strony projektujemy zawsze od podstaw ściśle według Twoich potrzeb i wymagań.

User experience

Wygląd strony to nie tylko kwestia gustu, ale także interfejs użytkownika. Nasze stroy projektujemy z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze.

Zarządzaj treścią

Jako silnik korzystamy ze sprawdzonego i dobrze znanego systemu WordPress. Nie musisz mieć żadnej specjalistycznej wiedzy, aby zarządzać treścią Twojej strony.

Optymalizacja SEO

Zwracamy szczególną uwagę, aby wyszukiwarki polubiły Twoją stronę. Prawidłowa optymalizacja ma ogromy wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwania.

Wersja mobilna

W 2016 roku już ponad 50% wejść na strony zostało odnotowane z urządzeń przenośnych. Mobilna wersja Twojej strony znacznie podniesie jej użyteczność.

Zawsze na czas

Jeśli z naszej winy spóźnimy się z oddaniem zleconego projektu to za każdy dzień zwłoki płacisz mniej! Gwarantuje to terminową realizację.

Instalacja

Jeśli masz już swój serwer / pakiet hostingowy to zainstalujemy tam Twoją stronę i podepniemy wybraną domenę. Służymy też radą jaki pakiet i gdzie wybrać.

Pełna obsługa

Możesz też zlecić nam całkowite utrzymanie strony na naszym serwerze. W razie potrzeby zajmiemy się też aktualizacją i rozwojem samej strony.

Jak to działa?

1. Skontaktuj się z nami

Wyślij nam swoją specyfikację lub wypełnij brief, czyli ankietę określającą czego potrzebujesz. Na tej podstawie przedstawimy Ci dokładną wycenę.

2. Projekt / wizualizacja

Otrzymasz projekt graficzny Twojej strony zawierający wszystkie najważniejsze elementy. Dopracujemy go do momentu, aż będziesz w pełni zadowolony.

3. Podpisanie umowy

Po akceptajcji projektu podpiszemy umowę zawierającą wszystkie istotne dla Ciebie szczegóły, łącznie ze zniżkami jakie gwarantujemy w przypadku naszego spóźnienia się z terminem wykonania strony.

4. Realizacja strony

Nasi programiści przystępują do działania. Pod testowym adresem wykonamy całą stronę w wyznaczonym terminie. Na koniec wykonamy ewentualne poprawki i uruchomimy stronę w wybranym miejscu.

Szybkie pytanie? Szybka odpowiedź!

100% spam FREE!Twoje dane zostaną wykorzystane tylko do odpowiedzi na zadane pytanie. Nigdy nie wysyłamy spamu!